Предмет: Физика,
автор: цкнк
Два потяги рухаються назустріч один одному зі швидкістями 1-72км/год і 2-54км/год. Пасажир у вагоні першого потяга помічає що другий потяг проходить повз нього за 14с. Яка довжина другого потяга? За який час другий потяг пройшов би повз пасажира коли б потяги рухалися в одному напрямку?
Ответы
Автор ответа:
0
Дано:
V1 = 72 км/ч = 20 м/с
V2 = 54 км/ч = 15 м/с
t=14 с
____________
Скорость сближения:
V=V1+V2 = 20+15=35 м/с
Длина поезда:
S=V*t = 35*14 = 490 м
V1 = 72 км/ч = 20 м/с
V2 = 54 км/ч = 15 м/с
t=14 с
____________
Скорость сближения:
V=V1+V2 = 20+15=35 м/с
Длина поезда:
S=V*t = 35*14 = 490 м
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: makeevasofa666
Предмет: Литература,
автор: Аноним
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним
Предмет: История,
автор: naida444