Предмет: Физика,
автор: katrusa1996
Яку максимальну кінетичну енергію мають вирвані з оксиду барію(робота виходу 1еВ)електрони при опромінюванні світлом з частотою 6*10в 14 степени Гц
Ответы
Автор ответа:
20
hv= A+ E
E= hv- A
A= 1эв= 1,6*10^-19 Дж
E= 6,62*10^-34* 6*10^14 - 1,6*10^-19= 3,972*10^-19 - 1,6 *10^-19= 2,372*10^-19
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: Dreamcatcherowls
Предмет: Русский язык,
автор: катясашадима
Предмет: Русский язык,
автор: Армине09090
Предмет: История,
автор: mashaST05
Предмет: Математика,
автор: olenkaderksen1984