Предмет: Физика,
автор: NikonD5200
Потяг, що відходить від станції, проходить за третю секунду 2,5 м, рухаючись рівноприскорено. Визначте переміщення, яке здійснив потяг за сьому секунду.
Ответы
Автор ответа:
0
За третю секунду потяг пройде
(a*t2+a(t2+1))/2 =s3
s3=a*(t2+1/2)=2.5
Звiдки a=2.5/2.5=1 (м/сек)
аналогiчно за сьому секунду
s7=(1сек)(a*t6+a(t6+1))/2=a*(t6+1/2)=6.5 м
(a*t2+a(t2+1))/2 =s3
s3=a*(t2+1/2)=2.5
Звiдки a=2.5/2.5=1 (м/сек)
аналогiчно за сьому секунду
s7=(1сек)(a*t6+a(t6+1))/2=a*(t6+1/2)=6.5 м
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: Физика,
автор: Аноним
Предмет: Английский язык,
автор: OlesiaWR
Предмет: Биология,
автор: an27105