Предмет: Литература, автор: анна19863

Помогите пожалуйста

Приложения:

Ответы

Автор ответа: Dashamosk
0
А, о, у, в, и, я
Твёрдые:
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова, автор: serr228
PamaGiTe PajAlysTAAAA
Прочитайте тексти. Визначте вид міжфразного зв'язку. Назвіть виділені засоби міжфразного зв'язку й поясніть їхню роль. Свою відповідь звірте з поданим нижче міркуванням.
1. У перші дні після від’їзду дітей Чайчиха не зводила погляду з невеличкого, на чотири крихітні шибки віконця, мовби воно приворожило її. До віконечка, присідаючи на полінце, тулилася молода вишня. Стара не раз бачила, як вони затікали, запікались льодком або волохатились памороззю, а в полудень тримали кетяшини сліз, в яких голубіло небо і червонів одсвіт тужавої, багатої на цвіт брості (М. Стельмах).

2. Пізно я повертався додому. Приходив обвіяний духом полів, свіжий, як дика квітка. У складках моєї одежі приносив запах полів, мов старозавітний Ісав. Спокійний, самотній, сідав десь на ґанку порожнього дому й дивився, як будувалася ніч (М. Коцюбинський).

МІРКУЙМО. У першому тексті друге речення приєднується до першого шляхом уживання спільнокореневих слів віконце, віконечко, а третє поєднується з першим за допомогою займенника вони, вжитого замість іменника шибки.