Предмет: Русский язык, автор: jenia180581

ПОМОГИТЕ ПРИДУМАТЬ КОРОТКИЙ ХУДОЖЕСТВЕННЫЙ ТЕКСТ( РАССКАЗ, СКАЗКА, СТИХОТВОРЕНИЕ, ПЕСЕНКА, АНЕКДОТ) ПРО ГРАММАТИЧЕСКИЕ ПРИЗНАКИ СУЩЕСТВИТЕЛЬНОГО.

Ответы

Автор ответа: даяна7654
0
признаки существительного , как их понять
надо разобраться и изучать
кто?что?вопросы его
кто?корова ,"собака","птица" ,"паук" ,прекрасный "лебедь" и гадкий "верблюд".
Что? "запах","малина" ,углекислый "газ" ,"уголь","машина" и "противогаз"
оно обозначает предмет
вот и весь ответ
существительные в кавычках "" )))
незнаю точно ли ))
надеюсь правильно сочинила
оформление сами сделаете





даяна7654: я шучу не пишите в тетрадь просто шутканула))))) не обижайтесь))))
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова, автор: kata97373
Текст роздум , треба написати переказ ,тільне копіюйте а пишіть своїми словами даю 50 болів срочно
Ось сам текст
У всі віки, на всіх перепуттях історії хліб був найбільшим з багатств. Коли його обмаль — чваньковите золото просто непотріб. Його закопують в землю як мерця, його ховають за ковані двері як найпідлішого злочинця. А хліб і в бундючні хороми, і в прості селянські оселі здавна вносили на підноеах з шанобою. Ти, золото, годишся тільки для того, щоб на тобі подавати до столу звичайний.чорний житній хліб. Недарма збіднілі народи відверталися від держав, що мали багато золота, й простягали руки до тих, які мали багато хліба.


Хліб переважає все. Одне пшеничне зерно тяжче за гори золота. Вкинуте в землю, воно за один лише рік дає тисячі зерен. А золотий мішок вік пролежить в землі і нічого не вродить.


Тож недарма хлібом і біллю зустрічає Русь своїх дорогих гостей. Ідіть, народи! Русь не відмовить вам, як не відмввить у хлібі сусід сусідові, село селу. Можливо, в інших державах не так заведено. Можливо, там, де владарює золото, за хліб і гребуть золото. А у нас ні. У нас віддають хліб тією ж міркою, якою позичали… Ми позичаємо хліб на багатство.