Предмет: Физика, автор: Аноним

Допоможіть розвязати задачу: Під час обернення валу радіуса 10 см, доцентрова прискорення точок на його поверхні становить 10 мс^. Визначте кутову швидкість.

Ответы

Автор ответа: fizbatan
0
ац=w^2/R=>w=Корень из aц*R=Корень из 0.1м*10м/с^2=1м/c                   R=10см=0.1м
w=1м/с

Похожие вопросы