Предмет: Физика,
автор: nataluyazhuravel
Тіло вільно падає з висоти 15 м над землею. Яку швидкість воно має в той момент, коли його кінетична енергія дорівнює потенціальній?
Ответы
Автор ответа:
0
Eк=mv^2/2 Eп=mgh
2Ек/Eп=mv^2/mgh
2Ек/Eп=v^2/g
Eк/Еп=225/10=22,5м/с^2
2Ек/Eп=mv^2/mgh
2Ек/Eп=v^2/g
Eк/Еп=225/10=22,5м/с^2
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: karimovagunel85
Предмет: Алгебра,
автор: Аноним
Предмет: География,
автор: orlovasasa516
Предмет: Математика,
автор: vikulechka04