Предмет: Физика,
автор: Аноним
Решить задачу :
Велосипедист за 30 хв проїхав шлях 900м. Обчисліть середню швидкість руху велосипедиста ( в метрах за секунду )
Ответы
Автор ответа:
0
30 хв = 1800 сек
900/1800=0,5 м/с
900/1800=0,5 м/с
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: lightingmaqeen
Предмет: История,
автор: aliceparis996
Предмет: Математика,
автор: abulbabaev8531
Предмет: Математика,
автор: aygunv