Предмет: Физика,
автор: Bysinkaa
Відстань від об*єктива діапроектора до діапозитива 20см.Визначити оптичну силу лінзи об*єктива,якщо висота малюнка на діапозитиві 2 см,а висота його зображення на екрані 80 см.
Ответы
Автор ответа:
5
D = 1/f + 1/d
f / d = H / h
f = dH / h = 800 см = 8м
D = 0.125 + 5 = 5.125 дптр.
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: Lopiopuioploi
Предмет: Русский язык,
автор: Ananaska2332
Предмет: Русский язык,
автор: 200532695
Предмет: Алгебра,
автор: shakshuken322
Предмет: Алгебра,
автор: Аноним