Предмет: Физика, автор: людочка0610

яка напруга на резистори. якщо електричне поле виконує роботу 1 Дж при переміщенні через резистор заряду 0,5 Кл?

Ответы

Автор ответа: Аноним
0
Дано:
А=20Дж
q=0,5Кл
U-?
U=A/q
U=1Дж/0,5Кл=2В
Автор ответа: Аноним
0
;-)
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: arturgaraev75