Предмет: Физика, автор: Whisper1308

Повна маса газу під тиском 300 кПа, та температурі 300 К займає обєм 20м^3. Визначте обєм цьго газу за нормальних умов

Ответы

Автор ответа: Аноним
0
p=300 кПа
T=300 K
V=20 м³
po=100 кПа
To=273 K
________
Vo - ?
p*V/T = po*Vo/To
Vo=p*V*To / (po*T) = 300*20*273/(100*300) ≈ 55 м³
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: Antochka21
Предмет: Математика, автор: Аноним