Предмет: Физика, автор: Garba

визначте яку кількість свинцю узятого за температури 0 градусів за цельсієм можна розплавити за рахунок теплоти ,отриманої в наслідок згорання 500 грамм нафти якщо ККД нагрівача 80% ? 

Ответы

Автор ответа: vad580
16

m(нафти)=0.5кг

q(нафти)=44x10^6 Дж/кг - питома теплота згоряння

c(свинцю)=140 Дж/кг - питома теплоємність

λ(свинцю)=23х10^3 Дж/Кг 

Температура плавлення свинцю 327'C

Δt=327-0=327'C

η=0.8

---------------------------------------------------------------------

Для того щоб розплавити свинець, його потрібно нагріти до температури плавлення 327:

<var>Q=cm(t_2-t_1)</var>

 

Потім його можна плавити:

<var>Q=y*m</var>

 

А кількість теплоти яка затрачена на нагрівання - згоряння нафти

 

<var>(cm(t_2-t_1)+ym_c)*n=q*m__H</var>

 

<var>(c(t_2-t_1)+y)*m_c*n=q*m__H</var>

 

<var>(140*327+23*10^3)*0.8m=44*10^6*0.5; \ </var>

 

<var>55024m=22*10^6; \ m=400</var>

 

m=400кг

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: olgaalieva2
Предмет: Математика, автор: kamilla65499