Предмет: Русский язык, автор: kostya2525

15 предложений на тнму тире между подлежащими и сказуемыми

Ответы

Автор ответа: nadiyllina2002
0
1.Книга – источник знаний;
2.Белоснежка – главная героиня известной детской сказки и прекрасного мультфильма студии Уолта Диснея.
3.Волшебная сказка – жанр фольклора.
4. учить других - самому учиться.
5. Маяковский – первая скрипка среди футуристов.
сложное
1.Второе предложение являет собой следствие первого. Между предложениями возможна постановка союзов "поэтому" или "так что": Резкий воздух омыл лицо холодной водой - (поэтому) сон сразу прошел (К. Паустовский) .
2.Первое предложение обозначает время или условие действия второго предложения. В первом предложении возможна постановка слов “когда” или “если”: (Если) В путь собираешься - разузнай дорогу (пословица) .
3.Простые предложения в составе бессоюзного сложного противопоставлены по смыслу. Возможна постановка союза “а”: Труд человека кормит - (а) лень портит (Пословица) .
4. содержание первого предложения сравнивается с содержанием второго: ...Посмотрит - рублем подарит (Н. Некрасов) ;
5. предложения рисуют быструю смену событий: Вдруг мужики с топорами явились - лес зазвенел, застонал, затрещал (Н. Некрасов)
Похожие вопросы
Предмет: Информатика, автор: rostik2009martt
Срочно нужно любой язык програмирования

Сьогодні Петрик нарешті написав екзамен з математичного аналізу. Всього на екзамені було a легких задач та b складних, при цьому кожна складна задача важила вдвічі більше балів ніж проста. Петрик пам'ятає, що не зміг розв'язати рівно x легких та рівно y складних задач, а всі інші задачі він точно розв'язав правильно. Тепер же Петрик цікавиться, чи радіти йому успішній здачі екзамену, якщо для складання екзамену треба набрати хоча б 51% від максимальної кількості балів. Зверніть увагу, що, якщо Петрик отримає 50.5% балів, то екзамен вважається не зданим. Входные данные Перший рядок містить чотири цілі числа a,b,x та y (1≤x≤a≤10 5 ,1≤y≤b≤10 5 ). Выходные данные У випадку якщо Петрик склав екзамен виведіть «YES», інакше «NO». Букви можна виводити у будь-якому регістрі. Заметка У першому прикладі Петрик не зміг вирішити жодної задачі, а отже не склав екзамен. У другому прикладі Петрик не розв'язав 3 з 12 простих задач та 2 з 4 складних. Це значить, що хлопець успішно розв'язав 9 з 12 простих задач та 2 з 4 складні задачі. Якщо кожна проста задача коштує c балів, то хлопець отримав за прості задачі 9c балів, а за складні 2⋅2c балів, що в сумі дає результат 13c балів. Максимальний можливий результат - це 12c+2⋅4c=20c балів, тоді, порахувавши результат Петрика у відсотках від максимальної оцінки, отримаємо 65%, що більше 51%. У третьому прикладі Петрик не розв'язав 2 з 5 простих задач та 2 з 3 складних. Це значить, що хлопець успішно розв'язав 3 з 5 простих задач та 1 з 3 складних задач. Якщо кожна проста задача коштує c балів, то хлопець отримав за прості задачі 3c балів, а за складні 2⋅1c балів, що в сумі дає результат 5c балів. Максимальний можливий результат - це 5c+2⋅3c=11c балів, тоді, порахувавши результат Петрика у відсотках від максимальної оцінки, отримаємо приблизно 45%, що менше 51%
Предмет: Русский язык, автор: Аноним
Предмет: Математика, автор: mammedovafatima161