Предмет: Химия,
автор: Dasha2223av
Прошу помогите даю 29 балов
Оксид тривалентного металу масою 3,04 г повністю прореагував із хлоридною кислотою.Внаслідок реакції утворилося 6,34 г солі.Яка формула оксиду?
Ответы
Автор ответа:
0
Me2O3 + 6HCl = 2MeCl3 + 3H2O
3,04:(2х+48) = 6,34:(2х+213)
-6,6х = -343,2
х = 52 - этот металл хром,
формула его оксида Cr2O3
3,04:(2х+48) = 6,34:(2х+213)
-6,6х = -343,2
х = 52 - этот металл хром,
формула его оксида Cr2O3
Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: urazalimhametzan
Предмет: Математика,
автор: glukeeeee
Предмет: Литература,
автор: aromanuk120
Предмет: Информатика,
автор: ПоЛиНа201420142014
Предмет: Алгебра,
автор: sapojnickova