Предмет: Русский язык, автор: Аноним




Спшите пословицы . Раскройте скобки и вставьте пропущенные буквы . Укажите спражение глаголов.

За даумя зайцами погон...шься-ни одного (не) пойма..шь. Соловья баснями (не) корм..т. После драки кулаками (не) маш..т. (Не) буд...шь сидеть сложа руки- (не) увид..шь скуки. Не зная броду, (не) суйся в воду. Лёжа хлеба (не) добуд..шь. Скаж..шь-(не) воротишь, напиш..шь-(не) сотрёшь, отруб..шь-(не) пристав...шь. Слово (не) воробей-вылет...т (не) пойма..шь.


ПОМАГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА

Ответы

Автор ответа: ruzheelena
57
Погонишься (2 спр), не поймаешь(1 спр), не кормят (2 спр), не машут (1 спр), не будешь (1 спр) не увидишь ( 2 спр), не суйся (1 спр), не добудешь (1 спр), скажешь (1 спр), не воротишь (2 спр), напишешь(1 спр), не сотрешь(1 спр), отрубишь (2 спр), не приставишь (2 спр), не воробей, вылетит, не поймаешь (1 спр)
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова, автор: hjj242
Б. Запишіть правильно речення з дієслівними формами на -но, -то.
1. Для поліпшення грамотності мовлення студентів нами розроблено методику формування комунікативної компетенції. 2. Доповідачем розроблено до кожного комунікативного блоку узагальнювальні схеми, таблиці, ілюстративний матеріал. 3. У заголовку статті автором ужито стрижневе поняття історичної науки.

В. Перебудуйте конструкції на активні двоскладні або на безособові речення з предикативними формами на -но, -то.
1. Студентами презентований колективний проект «Довідник фахівця» для майбутніх політологів та правників. 2. У посібнику авторами систематизовані правила оформлення курсових, бакалаврських, магістерських, дисертаційних та інших науково-дослідних робіт. 3. У статті автором наведені загальні відомості про винахідництво й раціоналізаторство у вищих закладах освіти України.