Предмет: Химия,
автор: Маша0911
ПОМОГИТЕ
Яка молекулярна формула відповідає флуоропохідному алкану, що має густину за воднем 33 і містить 57,57% Флуору? (C2H4F2)
Ответы
Автор ответа:
0
Рахуємо молярну масу сполуки
M = D * M(H2) = 33 * 2 = 66 г/моль (Mr = 66)
Рахуємо скільки атомів флуору є в одній молекулі
n(F) = w(F) * Mr / Ar(F) = 0.5757 * 66 / 19 = 2
Отже загальна формула сполуки буде CnH2nF2
Складаємо рівняння для визначення n
12n + 2n + 38 = 66
12n + 2n = 66 - 38
14n = 28
n = 28 / 14
n = 2
Формула - C₂H₄F₂ = дифторетан
M = D * M(H2) = 33 * 2 = 66 г/моль (Mr = 66)
Рахуємо скільки атомів флуору є в одній молекулі
n(F) = w(F) * Mr / Ar(F) = 0.5757 * 66 / 19 = 2
Отже загальна формула сполуки буде CnH2nF2
Складаємо рівняння для визначення n
12n + 2n + 38 = 66
12n + 2n = 66 - 38
14n = 28
n = 28 / 14
n = 2
Формула - C₂H₄F₂ = дифторетан
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: off564
Предмет: Информатика,
автор: ghostking30
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: vika200333vika
Предмет: Литература,
автор: Kisulya261074