Предмет: Русский язык, автор: taimashanovanas

Напишите пожалуйста сочинения "природа и человек"

Ответы

Автор ответа: Amanda955
0
Природа-это растения, цветы, животные,и т.д.Человек и природа неразоединимы человек не мог бы дышать свежим воздухом еслибы не было природы.Даже за растениями надо ухаживать что бы они выросли большими как мы с вами.И с другой стараны растения дают нам дышать,дают нам кислород.
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова, автор: denissurotad2010
допоможіть написати Контрольний переказ дам 50 балів
"Часто доводится чути: "Навіщо ті вірші?Кому здалася ваша поезія?

Будь-яку думку чудово можна висловити прозою. І простіше, і зрозуміліше.

Ніж витрачати на оті поезії час, краще в комп'ютерну гру пограти!

І швидкість реакції потренуєш, і задоволення отримаєш!"

Та невже авторові цих слів не доводилося переживати від поетичних рядків потрясіння? Невже він ніколи не брав на самоті збірочку віршів і вдумливо не прочитав дві-три поезії? Невже отримане від їх читання задоволення можна порівняти з хай і цікавою, але такою бездушною грою?

Поезія- звучання душі, адже душа не буває німою! Поезія пробуджує смуток і радість, заспокоює або викликає або викликає біль. Вплив поезії на людину неможливо передати словами. Вона -- віддзеркалення розмаїтого духовного світу.

Знаєте давньогрецьку легенду про гору Парнас? На ній щовесни водили танки сестри Аполона. Це -- музи, прекрасні юні богині. Кожна з них була покровителькою котрогось виду мистецтва. Музи співали, Аполлон же перебирав струни своєї золотої кіфари.

Звичайно, кожен чув вислів "зійти на Парнас". Це означає --дорівнятися талантом до муз та Аполлона.

Якось музи співали так гарно, що вся природа застигла від зачарування, а гора Гелікон почала швидко рости й доросла до неба. Тоді олімпійські боги наказали крилатому коневі Пегасу повернути гору на місце. Кінь ударивкопитом й утоптав гору в землю. На місці удари забило джерело. Його чудодійна вода надавала поетам натхнення й наснаги.

Може, комусь із вас відомий смак води цього джерела. Може , хтось пробує віршувати? Це чудово. Проте не забувайте, що навчатися римувати -- що не значить стати поетом. Тому не поспішайте кожен св\творений вами рядок читати товаришам або надсилати до редакції. Поети пишуть не заради слави, а для душі."
Предмет: Алгебра, автор: eraerka02
Предмет: Математика, автор: alieva691