Предмет: Физика, автор: vitalijslavka2

Скільки часу знадобиться поїзду довжиною 450 м, щоб проїхати міст довжиною 750 м, якщо швидкість поїзда 72кмгод ?

Ответы

Автор ответа: Valentina5611
0
(L1 - довжина пoïзду;L2-довжина мoста;V-швидкiсть поïзда)
Дано:
L1=450 м
L2=750 м
V=72кмгод.
t-?
1.L3=L2-L1
L3=750-450=300м
2.V=72кмгод : 3.6= 20м/с
t=L3:V
t=300:20=15c
Похожие вопросы
Предмет: Биология, автор: rufinaarsma3