Предмет: Математика,
автор: 198645
Купили три пачки печива Орео по 4грн iцукерок на 39грн .Яка вартiсть усiей покупки.
Ответы
Автор ответа:
0
Будет вартість покупок:
1) 3*4=12(грн)-три пачки орео
2) 39+12=51(грн)-вартість усіїю покупки
В-дь: 51 грн вартість усіеї покупки.
1) 3*4=12(грн)-три пачки орео
2) 39+12=51(грн)-вартість усіїю покупки
В-дь: 51 грн вартість усіеї покупки.
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: poliner60
Предмет: Математика,
автор: dbravlstarsa8
Предмет: Химия,
автор: kgrishenko99
Предмет: Математика,
автор: дин09