Предмет: Українська література, автор: trocvit86

Скласти текст за темою :
1.)матусині колискові пісні або Чари маминоі колисковоі
План
1.)Вступ.Звязок мамиз дитиною
2.)Прикмети про малюків
3.)колискова пісня - оберіг
4.)Побажання дитини
5.)Висновок.Здорова дитина - щаслива мама

Ответы

Автор ответа: Кікєр
0
3)Всім відомо, що здоров'я і риси характеру, що визначають подальше життя людини, закладаються у дитинстві. Ось чому завжди люди з особливим трепетом ставилися до маленьких дітей, турбувалися про них. У давнину навіть намагалися передбачити майбутнє дитини з перших днів його життя, щоб відвести біду, а також намагалися вгадати підлогу наступної дитини в сім'ї.

Давайте ознайомимося з деякими прикметами і звичаями, що збереглися до наших днів.

Новонароджені

Дитина, що народилася «у сорочці» (плодовому міхурі), буде щасливим і ніколи не потоне. «Сорочку» ж слід зберегти.

Якщо в день народження в будинку був прибуток, народжена дитина буде багатий.

У день народження дитини не можна нічого втрачати і давати в борг.

Якщо в день народження малюка ясна гарна погода, малюк буде рости добрим.

Після пологів, при виписці з пологового будинку, дитини повинні віддати тільки батькові, за що він повинен віддати символічний викуп медперсоналу, за старих часів & ndash ; повитусі. Зараз це шампанське, вино або коньяк, квіти і коробка цукерок. За старих часів - хліб, мило і хустку. І, за бажанням, гроші.

Першим в ліжечко дитини повинен покласти батько.

Перший раз купаючи дитини, кидають у воду срібло - щоб малюк ріс багатим. (Насправді срібло очищає воду.)

Щоб дитина росла некапризним, спокійним, після першого купання його загортали в батьківські порти, а щоб був гарний - накривали зеленою тканиною (пелюшкою, рушником).

Новонародженого не слід класти на лівий бік - буде лівшею.

Нікому не показувати дитини протягом перших сорока днів життя - наврочать. (Прикмета обгрунтовується необхідної гігієною.)

Немовля

Після заходу сонця не слід піднімати дитину на руках вище голови - буде неспокійно спати. Також дитина може злякатися до розриву серця.

Щоб у немовляти все було добре, не залишайте на ніч його речі на мотузці у дворі.

Похожие вопросы
Предмет: Українська мова, автор: dashavoronova272
Запитання 1 За походження розрізняють таку лексику української мови А історизми й архаïзми Б власне українські слова й слова іншомовного походження в діалектизми та запозичина лексика Запитання 2 Слова, що ввійшли в українську мову з інших мов, називаються... А фразеологізмами Б архаïзмами В іншомовНИМИ Запитання 3 Усі слова є архаїзмами в рядку... А ректи, уста, зріти, чата Б бурлака, варяги, перс, срібло В воїни, десятина, рать, перси Запитання 4 Усі слова є історизмами в рядку... А вiйт, зріти, веретено, дзигар Б жупан, мушкут, дворянин, кольчуга В осавул, брань, місто, булава Запитання 5 Слова, які з'явилися нещодавно й новизна їхня усвідомлюється мовцями - це А неологізми Б діалектизми в фразеологізми Запитання 6 Слова, властиві мовленню лише жителів певної місцевості - це А діалектизми Б Фразеологізми В неологізми Запитання 7 Усі слова є діалектизмами в рядку А когут, файно, учора Б видİти, бузько, неньо в господар, фіалка, газда Запитання 8 Позначити рядок, у якому рядку всі слова іншомовного походження: А мішечок, колода, насадження; Б мотовило, перелік, печеніг, в футбол, партер, метро, піца, Г вітряно, борг, доробок, здавна. Запитання 9 Позначити, у якому рядку всі слова - професіоналізми А кран, цемент, цегла Б капелюх, окуляри, вода В сонце, квітка, компрес Г ведмідь, дуб, будинок Запитання 10 Лексикологія вивчає А лексичне значення та вживання слів Б слова як частини мови В слова як члени речення Г будову слів Запитання 11 Термінами є всі слова в рядку А присудок,олівець, фауна Б епітет,молекула,ФOTocИHTe3 В вечір,кисень,прямокутник Г доданок, Харків,метеорит Запитання 12 Неправильно дібрано синонім до архаїзму А ланİти-щоки Б перст-палець В ректи-промовляти Г зріти-гріти
ПОМОГИТЕ МНЕ ПОЖАЛУЙСТА,ЭТО КОНТРОЛЬНАЯ РАБОТА ​
Предмет: Литература, автор: elenochka99020918
Предмет: Математика, автор: Аноним