Предмет: Физика,
автор: Андрій11116564
автомобіль рухається зі швидкістю 54км/год. за скільки секунд він проходить відстань 300м
Приложения:
Ответы
Автор ответа:
0
Км/ч переводим в м/с
54/3,6=15
t=s/v=300/15=20 секунд
Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: BITCHbutRICH
Предмет: Українська мова,
автор: saluknasta2
Предмет: Математика,
автор: fgffh2454
Предмет: Физика,
автор: ася000001