Предмет: Химия,
автор: Sava45639
Обчисліть і вкажіть масу води, яка міститься в 300г 20%-ого розчину їдкого натру
Ответы
Автор ответа:
0
Решение.
находим массу NaOH в растворе м( NaOH ) = 20%*300г/100% = 60г
находим массу води м(Н2О) = м(р-ра) - м(NaOH ) = 300г -60г = 240г
находим массу NaOH в растворе м( NaOH ) = 20%*300г/100% = 60г
находим массу води м(Н2О) = м(р-ра) - м(NaOH ) = 300г -60г = 240г
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Kalamkassagatbai
Предмет: Математика,
автор: animegovnotocno
Предмет: Геометрия,
автор: sasafilatova263
Предмет: Биология,
автор: popovichmykola