Предмет: Химия,
автор: Art231
обчисліть масу солі, що лишиться після випарювання води з розчину масою 150 г, у якому масова частка солі становит 5 %
Ответы
Автор ответа:
0
ррешается по формуле: W%=m/в-ва/mр-ра*100%, отсюда масса вещества равна:
mв-ва=W%*mр-ра/100%= 5%*150г/100%=7,5г
Ответ масса соли-7,5 гр
mв-ва=W%*mр-ра/100%= 5%*150г/100%=7,5г
Ответ масса соли-7,5 гр
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: vfomenko823
Предмет: Английский язык,
автор: Аноним
Предмет: Английский язык,
автор: dashadasha0707
Предмет: Математика,
автор: mariyakalashni
Предмет: Алгебра,
автор: Viktoriya30000000