Предмет: Химия,
автор: 23dota223
При спалювання етилену виділилося 2,24 л вуглекислого газу знайти об'єм етилену що згорів
Ответы
Автор ответа:
0
Х л 2,24 л
С2Н4 + 3О2 = 2СО2 + 2Н2О
n = 1 моль n = 2 моль
Vm=22,4 л/моль Vm=22,4 л/моль
V = 22,4 л V = 44,8 л
Х л С2Н4 - 2,24 л СО2
22,4 л С2Н4 - 44,8 л СО2
V(C2H4) = 22,4 * 2,24 / 44,8 = 1,12 л
Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: alinazaporozec6
Предмет: Математика,
автор: knowy1290
Предмет: Биология,
автор: kapitankolya85
Предмет: Физика,
автор: opgt13
Предмет: Химия,
автор: Иви0008