Предмет: Химия,
автор: денис657
обчисліть масу солі що утворилася при взаємодії бромідної кислоти масою 32,4 г з магнічний оксидом
Ответы
Автор ответа:
0
FeO+2HBr=H2O+FeBr2
M(2HBr)=2(1+20)=162 гмоль
M(FeBr)=56+80=136 гмоль
m(H2SO4)32.4 грамм (по условию)
Составляем пропорцию:
32,4/162=х/136
х=32,4*136/162=27,2 грамм
Ответ: масса(FeBr)=27,2 грамм
M(2HBr)=2(1+20)=162 гмоль
M(FeBr)=56+80=136 гмоль
m(H2SO4)32.4 грамм (по условию)
Составляем пропорцию:
32,4/162=х/136
х=32,4*136/162=27,2 грамм
Ответ: масса(FeBr)=27,2 грамм
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: tm192196
Предмет: История,
автор: bekakz266
Предмет: Русский язык,
автор: MrDlor
Предмет: Математика,
автор: 99995kh
Предмет: Математика,
автор: natalyprecious