Предмет: Физика,
автор: Nastya190829
Помогите !!!
З києвана південь вирушив товарній потяг зі шв 54 км/год а через 2 год в тому ж напрямку вирушив експрес зі шв 99 км/год. за який час і на якій відстані від києва експрес наздожене товарний поїзд.
Ответы
Автор ответа:
0
s1 (тоесть поезда за 2 часа) = 54*2 = 108км
Vp = Vекспресу - Vпотяга = 45км/год
t= s1/Vp = 2,4 год
S= Vекспресу*t = 237,6 км
Vp = Vекспресу - Vпотяга = 45км/год
t= s1/Vp = 2,4 год
S= Vекспресу*t = 237,6 км
Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: akzanbataeva
Предмет: Английский язык,
автор: rusik0889
Предмет: Математика,
автор: taisiabodak
Предмет: Геометрия,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: maitanbk