Предмет: Химия,
автор: Alex20011111
визначити масу солі і масу води, потрібних для приготування розчину об'ємом 120 мл (густина 1.1 г/мл) з масовою часткою солі 15%
Ответы
Автор ответа:
0
1) находим массу раствора=120*1.1=132 г
2) находим массу соли =132*15%/100%=19.8 г
3) находим массу воды= 132-19.8=112.2 г
Похожие вопросы
Предмет: Другие предметы,
автор: veronikashandrenko88
Предмет: Русский язык,
автор: kirillmarchenko2k10
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: Marius66