Предмет: Химия,
автор: Линок6969
помогите срочно 4,5,6 ,
заранее спасибо
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
0
4) m(NaCl) = 0.15*200= 30
30/400=7,5%
5) 100% -41,5%=58,5% - Au
m (Au) = 0.585*2.8= 1.638г
6) n(CaCO3) =12/100=0,12 моль
m(CO2)=0,12*38=4,56г
4,56/6= 76% - выход продукта
30/400=7,5%
5) 100% -41,5%=58,5% - Au
m (Au) = 0.585*2.8= 1.638г
6) n(CaCO3) =12/100=0,12 моль
m(CO2)=0,12*38=4,56г
4,56/6= 76% - выход продукта
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: 171019pmp2
Предмет: Геометрия,
автор: kristinabujna9
Предмет: Информатика,
автор: blackplnk20
Предмет: Алгебра,
автор: Tansho
Предмет: Алгебра,
автор: Tansho