Предмет: Физика,
автор: Нана124
Зарядіть обидві ебонітові палички, потерши їх об вовну чи хутро. До ебонітової палички,підвішенної на нитці,повільно піднесіть іншу ебонітові паличку. Пожалуйста помогите
Ответы
Автор ответа:
0
давление насыщенного водяного пара при температуре 287 к составляет 1.6 кПа. Вычислите плотность насыщ. пара при данной температуре.
Дано T=287 К P=1600 Па M=18*10^-3 кг/моль p - ?
P*V= m*R*T/M
P=p*R*T/M
p=P*M/R*T=1600*18*10^-3/8,31*287=12,07*10^-3 кг/м3=12,07 г/м3
Автор ответа:
0
спасибо огромное
Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: igo0207
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: Музыка,
автор: asd33fgh123
Предмет: Математика,
автор: Аноним