Предмет: Химия,
автор: AsikaOdyvanchik
Визначити масу тривалентного металу,якщо відомо,що при згорянні 5г цього металу утворюється 9,44 оксиду
Ответы
Автор ответа:
0
5 г 9,44 г
4Me + 3O2 = 2Me2O3
4х г (4х+96) г
5/4х=9,44/(4х+96)
х=27 г
Відповідь: 27 г - Алюміній
4Me + 3O2 = 2Me2O3
4х г (4х+96) г
5/4х=9,44/(4х+96)
х=27 г
Відповідь: 27 г - Алюміній
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: Аноним
Предмет: Информатика,
автор: ilai2541358
Предмет: Химия,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: ENdeRJoY
Предмет: Алгебра,
автор: zaychonysh