Предмет: Химия,
автор: LenaBelous2002
Обчисліть число атомів сульфуру у зразку сірки масою 8 грамм
Ответы
Автор ответа:
0
Рахуємо кількість речовини сірки n = m/M = 8/32 = 0.25 моль
Рахуємо число атомів Сульфуру N = n*Na = 0.25*6.02*10²³ = 1.505*10²³
Відповідь: 1.505*10²³ атомів.
Рахуємо число атомів Сульфуру N = n*Na = 0.25*6.02*10²³ = 1.505*10²³
Відповідь: 1.505*10²³ атомів.
Похожие вопросы
Предмет: Геометрия,
автор: grekhol
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: Английский язык,
автор: salahutdinovamarusa
Предмет: Математика,
автор: rf12
Предмет: Биология,
автор: rteyui