Предмет: Химия, автор: lyudapolishchu

До складу солі входять: Калій - 44.82% , Сульфур - 18.4% та Оксиген. Знайдіть формулу солі.

Ответы

Автор ответа: naugros
0
Знаходимо відсоток оксигена= 100%-(44,82+18,4)=36,78

       %     Ar            НСК
K 44.82/39=1.15/0,575=2
S 18.4/32=0.575/0,75=1
O  36.78/16=2.3/0,575=4
формула- K2SO4
Автор ответа: lyudapolishchu
0
А як записати в умові формулу солі,яку нам треба знайти?
Автор ответа: lyudapolishchu
0
І як ви знайшли числа,на які домножували десяткові дроби?..
Автор ответа: lyudapolishchu
0
*Ділили*
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: egorakostin