Предмет: Химия,
автор: loskin1914
ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА
Дано:
(n) Na - 37,71%
(n) Si - 23,95%
(n) O - 39,34%
сполука - ?
Ответы
Автор ответа:
0
Візьмемо масу сполуки за 100 грам, тоді відсотки також стануть масою відповідних елементів. Рахуємо кількість речовини кожного з елементів за формулою n = m/M. Відношення кількостей речовини = відношенню індексів
n(Na):n(Si):n(O) = 37.71/23:23.95/28:39.34/16 = 1.6:0.8:2.4 = 2:1:3
Відповідь: Na₂SiO₃
n(Na):n(Si):n(O) = 37.71/23:23.95/28:39.34/16 = 1.6:0.8:2.4 = 2:1:3
Відповідь: Na₂SiO₃
Автор ответа:
0
спасибо огромное
Похожие вопросы
Предмет: Другие предметы,
автор: ylianamalashij
Предмет: Алгебра,
автор: ira2030
Предмет: Математика,
автор: evdokiiyaa
Предмет: Информатика,
автор: Godzilla42
Предмет: География,
автор: samsse