Предмет: Химия,
автор: Ctyzness
ПОМОГИТЕ ПЛИЗ!Який об`єм водню виділиться якщо з розчину ортофосфатної кислоти прореагував магній массою 27 грамм
Ответы
Автор ответа:
0
27 X
3Mg+2H3PO4-->Mg3(PO4)2+3H2↑
3*24 3*22.4
M(Mg)=24g/mol Vm=22.4L/mol
27/72 = X/67.2 X=25.2 L
ответ 25.2 л
3Mg+2H3PO4-->Mg3(PO4)2+3H2↑
3*24 3*22.4
M(Mg)=24g/mol Vm=22.4L/mol
27/72 = X/67.2 X=25.2 L
ответ 25.2 л
Автор ответа:
0
Спасиб)
Похожие вопросы
Предмет: История,
автор: mmobiev051
Предмет: Литература,
автор: kabachokdiooo
Предмет: Алгебра,
автор: tygffbhyyyugdd
Предмет: Обществознание,
автор: sergei1200