Предмет: Математика,
автор: rezniknatalya2
Бабуся купила 2 кг помідорів по 7 грн. за кілограм, і 3 кг перцю по 5 грн. за кілограм. Скільки всього грн. коштувала покупка
Ответы
Автор ответа:
0
2*7=14(грн)- коштують помідори
3*5 =15(грн)- коштує перець
14+15=29(грн)- коштувала покупка
3*5 =15(грн)- коштує перець
14+15=29(грн)- коштувала покупка
Похожие вопросы
Предмет: Физика,
автор: bdarina06
Предмет: Русский язык,
автор: nardy542
Предмет: Русский язык,
автор: basmakova379
Предмет: Математика,
автор: Аноним