Предмет: Математика, автор: rezniknatalya2

Бабуся купила 2 кг помідорів по 7 грн. за кілограм, і 3 кг перцю по 5 грн. за кілограм. Скільки всього грн. коштувала покупка

Ответы

Автор ответа: mari1925
0
2*7=14(грн)- коштують помідори
3*5 =15(грн)- коштує перець
14+15=29(грн)- коштувала покупка
Похожие вопросы