Предмет: Химия,
автор: nastonakasper
Скільки треба солі і води щоб приготувати 300 г 10% розчину
Ответы
Автор ответа:
0
300×0,1=30 г соли
300-30=270 г воды
300-30=270 г воды
Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: ridderrekin9891
Предмет: Английский язык,
автор: myrzabekovoiajeles
Предмет: Информатика,
автор: nika7827
Предмет: Математика,
автор: Shark120042
Предмет: Математика,
автор: labzhanya2014