Предмет: Химия,
автор: djfvifwf
обчислити кількість сульфуру чотирьох валентного оксиду який можна добути при горінні сірки якщо витрачається 51.2 г кисню
Ответы
Автор ответа:
0
Пишемо реакцію
S + O2 = SO2
Рахуємо кількість речовини кисню n = m/M = 51.2/32 = 1.6 моль
За рівнянням реакції оксиду утворюється стільки ж, тобто 1.6 моль
Відповідь: 1.6 моль.
S + O2 = SO2
Рахуємо кількість речовини кисню n = m/M = 51.2/32 = 1.6 моль
За рівнянням реакції оксиду утворюється стільки ж, тобто 1.6 моль
Відповідь: 1.6 моль.
Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: Shomor
Предмет: Математика,
автор: barchoz99
Предмет: Физика,
автор: gircenkoroman
Предмет: Математика,
автор: 565656пвп
Предмет: Алгебра,
автор: prostocool