Предмет: Химия,
автор: movjenia
Невідома речовина містить 52,17% карбону, 13,4% гідрогену і оксигену стільки ж. Відносна молекулярна маса цієї речовини 46. ВИЗНАЧТЕ ФОРМУЛУ РЕЧОВИНИ?ПЛИЗЗ!!! СРОЧНО!!!(Неизвестное вещество содержащее 52,17% углерода, 13,4% водорода и кислорода столько же. Относительная молекулярная масса этого вещества 46. ОПРЕДЕЛИТЕ ФОРМУЛУ ВЕЩЕСТВА?
Ответы
Автор ответа:
0
Загальна формула речовини CxHyOz. Якщо ми візьмемо 100 грам цієї речовини, то наші відсотки також стануть грамами. Рахуємо кількість речовини кожного елементу
n(C) = 52.17/12 = 4.35 моль
n(H) = 13.4/1 = 13.4 моль
n(O) = 34.43/16 = 2.15 моль
Робимо співвідношення n(C):n(H):n(O) = 4.35:13.4:2.15 = 2:6:1
Отже формула C₂H₆O або С₂Н₅ОН. Mr = 46
n(C) = 52.17/12 = 4.35 моль
n(H) = 13.4/1 = 13.4 моль
n(O) = 34.43/16 = 2.15 моль
Робимо співвідношення n(C):n(H):n(O) = 4.35:13.4:2.15 = 2:6:1
Отже формула C₂H₆O або С₂Н₅ОН. Mr = 46
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: tory13052008
Предмет: Литература,
автор: sofiakozachenko157
Предмет: Английский язык,
автор: noname99864257
Предмет: Биология,
автор: wmb04
Предмет: Математика,
автор: lenovosss600092