Предмет: Химия, автор: Катя141721

виведіть молекулярну формулу речовини масова частка ферума в якій 70% а Оксигену 30% відносна молекулярна маса цієї речовини 160

Ответы

Автор ответа: nasty1smell
0
W(Fe)=Ar(Fe)/Mr(FexOy) Ar(Fe)=W(Fe)•Mr(FexOy)=0,70•160=112 Ar(O)=W(O)•W(FexOy)=0,30•160=48 x=112/56=2 y=48/16=3 Fe2O3
Похожие вопросы
Предмет: Литература, автор: anastasiachuck