Предмет: Физика,
автор: Idth
Помогите решить задачу - Людина йде , роблячи 2 кроки за секунду .Довжина кроку 75 см. Виразіть швидкість людини в метрах за секунду і кілометрах на годину .
Ответы
Автор ответа:
0
l за сек = 150см=1.5м
V=l/t
V=1.5/1=1.5 м/с=5.4км/г
V=l/t
V=1.5/1=1.5 м/с=5.4км/г
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: hrihorievaksenia
Предмет: Українська мова,
автор: Аноним
Предмет: География,
автор: alinavoytenko4
Предмет: Алгебра,
автор: baaza26
Предмет: Математика,
автор: ostrovskayaval