Предмет: Химия,
автор: alinchik19
обчисліть масу аніліну, яку можна одержати в результаті відновлення натробензену масою 246г, якщо масова частка виходу продукту реакції від теоретичного можливого становить 0,9(167,4г)
Ответы
Автор ответа:
0
C6H5NO2 + 3H2 = C6H5NH2 + 2H2O
n(C6H5NO2) = 246*0.8/118 = 1,67моль
m(C6H5NH2) = 1.67*93 = 155.31г
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: kahramonovaezoza
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: История,
автор: whiteprogrammer15
Предмет: Информатика,
автор: хельгаль