Предмет: Физика,
автор: galyamovamarin
Вертолит пролетив 400 км ,потим повернувся на 90° и пролетив ще 300 км .Знайты шлях и модуль перемищення вертольоту
Ответы
Автор ответа:
0
Путь:
L = 400 + 300 = 700 км
Перемещение найдем по теореме Пифагора:
S = √(400² + 300²) = 500 км
L = 400 + 300 = 700 км
Перемещение найдем по теореме Пифагора:
S = √(400² + 300²) = 500 км
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: Українська мова,
автор: kkv3415
Предмет: Українська мова,
автор: dashaistominova09
Предмет: История,
автор: DashkaLove1D
Предмет: Литература,
автор: rey5