Предмет: Химия,
автор: Bananchik23578
Для міцності зубів цілодобово треба вживати 20 мл.кальцію. скільки гр,яєчної шкарлупи треба з'їсти (у порошку),щоб отримати норму? який об'єм вуглекислого газу виділиться в шлунку,після з'їдання шкарлупи? яка маса ,та якої солі утвориться в шлунку? Допоможіть будь ласка треба до 06.09
Ответы
Автор ответа:
0
Вважатимемо, що шкарлупа на 100% складається з СаСО3.
Рахуємо відсоток кальцію у карбонаті 40/100 = 0.4 або 40%. Тобто, якщо 20 мг кальцію це 40%, то х мг шкарлупи це 100%. х = 20*100/40 = 50 мг.
Пишемо реакцію в шлунку
CaCO3 + 2HCl = CaCl2 + H2O + CO2
Рахуємо кількість речовини карбонату 50/100 = 0.5 ммоль.
Така ж кількість вуглекислого газу та утвореної солі.
Рахуємо об’єм СО2 0.5*22.4 = 11.2 мл.
Рахуємо масу солі 0.5*111 = 55.5 г.
Відповідь: 50 мг; 11.2 мл; 55.5 г кальцій хлориду.
Рахуємо відсоток кальцію у карбонаті 40/100 = 0.4 або 40%. Тобто, якщо 20 мг кальцію це 40%, то х мг шкарлупи це 100%. х = 20*100/40 = 50 мг.
Пишемо реакцію в шлунку
CaCO3 + 2HCl = CaCl2 + H2O + CO2
Рахуємо кількість речовини карбонату 50/100 = 0.5 ммоль.
Така ж кількість вуглекислого газу та утвореної солі.
Рахуємо об’єм СО2 0.5*22.4 = 11.2 мл.
Рахуємо масу солі 0.5*111 = 55.5 г.
Відповідь: 50 мг; 11.2 мл; 55.5 г кальцій хлориду.
Автор ответа:
0
Спасибо,большое)))
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: Lizynone
Предмет: Физика,
автор: Аноним
Предмет: Алгебра,
автор: chuuyanakahara29
Предмет: История,
автор: adavronbekov88
Предмет: Математика,
автор: baranovalera