Предмет: Физика, автор: midvik07

9. Під час проведення ремонтних робіт на дорогу поклали шар асфальту завтовшки 12 см. Який тиск створює асфальт на дорогу, якщо його густина дорівнює 2000 кг/м3?

Ответы

Автор ответа: PlotofoxHelper
0
V = 0,12 м * 1 м * 1 м= 0,12 м^3
Fдавления = 2000 * 0.12 = 240 Н - прилагаемая сила на 1 м^2
Похожие вопросы
Предмет: Физика, автор: Ivan966980
Предмет: Химия, автор: lalklullabkbkbkb
Предмет: Математика, автор: barak1