Предмет: Химия,
автор: asavytskaya123
5. Відносна молекулярна маса оксиду елемента I групи дорівнює 144. Масова частка елемента в ньому — 88,89 %. Укажіть елемент:
а) Cu; б) K; в) Pb.
6. У ряду кислот HClO4−H2SO4−H3PO4−H2SiO3 найбільш сильною кислотою є:
а) H3PO4; б) H2SiO3; в) HClO4; г) H2SO4.
7. Елемент головної підгрупи IV групи утворює летку сполуку з Гідрогеном, масова частка цього елемента в якій — 5,2 %. Визначте цей елемент, укажіть формулу його вищого оксиду й леткої сполуки з Гідрогеном.
8. Напишіть схему будови атома, електронну формулу і схему розподілу електронів по квантових комірках:
а) для атома Фосфору; б) для йона Алюмінію Al+3.
Ответы
Автор ответа:
0
5, M(Э2O)=144г/моль w(Э)=88,89%
M(Э)= 144-16/2=64г/моль Элемент-Cu w(Cu)= 64*2/144=88.89%
6) H2SO4
8) атом фосфора P +15 1S² 2S² 2P⁶ 3S² 3P⁴
AI +3 ион алюминия 1S² 2S² 2P⁶ 3S⁰ 3P⁰
M(Э)= 144-16/2=64г/моль Элемент-Cu w(Cu)= 64*2/144=88.89%
6) H2SO4
8) атом фосфора P +15 1S² 2S² 2P⁶ 3S² 3P⁴
AI +3 ион алюминия 1S² 2S² 2P⁶ 3S⁰ 3P⁰
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: kristina5779
Предмет: Физика,
автор: gibadulinachristina
Предмет: Литература,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: arakelov2012