Предмет: Химия,
автор: карина917
Дуже треба!!! Визначити масу хлороводневої кислоти, що утворилася при взаемодії 27,5 л водню з хлором
Ответы
Автор ответа:
0
дано
V(H2)=27.5L
найти
m(HCl)-?
27.5 Xg
H2+Cl2-->2HCl
22.4 2*36.5 Vm=22.4mol/L , M(HCl)=36.5g/mol
27.5/22.4 = X/73 X=89.6g
ответ 89.6 гр
V(H2)=27.5L
найти
m(HCl)-?
27.5 Xg
H2+Cl2-->2HCl
22.4 2*36.5 Vm=22.4mol/L , M(HCl)=36.5g/mol
27.5/22.4 = X/73 X=89.6g
ответ 89.6 гр
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: BlackDreams
Предмет: Английский язык,
автор: RoxanaWolf
Предмет: Русский язык,
автор: baranovakata01
Предмет: Литература,
автор: The12345678