Предмет: Химия, автор: katyakovalchuk2

Допоможіть будь ласка.Дуже терміново!
У реакцію з водою вступило 6 моль калію.Використовуючи коофіцієнти в рівнянні реакції обчисліть скільки моль водню утворилось.

Ответы

Автор ответа: Alexei78
0
Дано
n(K)=6mol
найти 
n(H2)-?
Решение
6mol                         x mol
2K + 2H2O-->2KOH+H2↑
2 mol                        1 mol
6/2=x/1  x=3mol
ответ 3моль
Автор ответа: mrvladimir2
0
2K + 2H2O = 2KOH + H2
Із стехіометричних коефіцієнтів рівняння реакції слідує, що 
n(H2) = 0.5n(K) = 0,5*6 моль = 3 моль
Відповідь: 3 моль водню утворилось.
Похожие вопросы
Предмет: Биология, автор: angelinahudz459
Предмет: Алгебра, автор: Ensider