Предмет: Физика,
автор: акелаа
чому дорівнює потужність струму, якщо сила струму 2 А, а напруга 100 В.
Ответы
Автор ответа:
0
P=I*U
P=2*100
P=200 Вт
P=2*100
P=200 Вт
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: Good1Fox
Предмет: Химия,
автор: Player777
Предмет: Математика,
автор: kfereceov913
Предмет: Геометрия,
автор: batalvvitja