Предмет: Физика,
автор: igorekmorozov9
Вода освитлюється зеленим світлом, для якого довжина хвилі в повітрі 0,5 мкм. Визначити довжину хвилі в воді
Ответы
Автор ответа:
0
дано л=0,5*10^-6 м лв- ?
лв=л/n=0,5/1,33=0,376 мкм
лв=л/n=0,5/1,33=0,376 мкм
Похожие вопросы
Предмет: Химия,
автор: andriubarnackij
Предмет: Українська мова,
автор: jylia482
Предмет: Физика,
автор: AUREL123
Предмет: Математика,
автор: bakievaadalyt
Предмет: Химия,
автор: ligayvitya