Предмет: Физика, автор: Huanfran

Егер теміржол вагоның буфер серіппесін l2 = 5 см қасына 30 кН күш керек болса? Оны l1 = 5 см қысу үшін қандай күш керек?

Ответы

Автор ответа: antongaridon
0
F1l1=F2l2
F1=F2l2/l1=30000×0.05/0.05=30000H
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: asylaidar2000
Предмет: Математика, автор: 33589zsvetaz041
Предмет: Геометрия, автор: mahmud931993